Arhiiv

TASUTA. Nõmme rabatornikontserdil esineb Ines Trio

TASUTA. Nõmme rabatornikontserdil esineb Ines Trio

Laupäeval, 25. mail algusega kell 12 annab Pääsküla raba vaatetornis tasuta kontserdi Ines Trio.  

Esitusele tulevad aegumatud hitid mõnusas akustilises seades. Lisaks Inesele on laval Siim Mäesalu klahvpillil ja Raul Ojamaa kitarril.

Pääsküla raba vaatetorni juurde pääseb ainult jalgsi või jalgrattaga. Autod saab jätta Hiiu või Kraavi tänava lõppu. Jalutuskäik rabatorni juurde võtab ligikaudu 20 minutit.

Traditsiooniline rabatornikontsert toimub Nõmme Kevade raames, mis kestab 24.-26. maini. Nõmme Kevad on Nõmme ettevõtete, organisatsioonide, kogukonna ja linnaosavalitsuse initsiatiivil toimuv sündmusterohke nädalavahetus, mis pakub meelelahutust ja tegevusi linnaosa eri paigus 

Rabatorni täpne asukoht: https://goo.gl/maps/cPMFjYGNweme3jK36

Istumiseks soovitab  Nõmme linnaosa valitsus kaasa võtta oma teki või matkatooli ning soovi korral võib kaasa haarata ka piknikukorvi.

Märksõnad:

Loe otse allikast

Kommenteeri