Laupäev, juuni 27, 2026

Arvamus, Eesti Uudised, Maailm, RSS

Sven Sildnik: Fauci juhtum toob nähtavale globaalse süvariigi

Tulsi Gabbardi 18. juunil avalikustatud 67 dokumenti on täielik tulevärk. Need on otsene tõestus, et globalistlik süvariik – see üleilmne võrgustik, mis ühendab riiklikke luureametkondi, ravimitööstust, WHO-d ja eliitklubisid nagu Davos – on valmis ohverdama miljoneid inimesi oma võimu ja kasumi nimel. Ametist lahkuv luuredirektor tõi päevavalgele, kuidas Anthony Fauci rahastas Wuhani labori ohtlikke koroonaviiruste võimendamise uuringuid, moonutas luureandmeid, valetas Kongressile vande all ja organiseeris kättemaksu neile, kes julgesid rääkida tõtt laborilekke kohta.

See on inimsusevastane kuritegu. Fauci ei olnud lihtsalt ametnik. Ta oli süsteemi võtmeisik, kes mängis korraga kolme rolli: ta pumpas raha riskantsetesse laboritesse, oli varjatud poliitiline dirigent ja avalik “teaduse hääl”, kes korraldas tsensuuri ning valede levikut.

Dokumentidest selgub, et ta valis ise välja “õiged” teadlased, kes vormisid luurehinnanguid nii, et laborileke diskrediteeritaks. Samal ajal suruti vilepuhujad karjääri hävitamise ja alandamisega vastu muru. See on klassikaline totalitaarne meetod – mitte midagi uut, meile on see kõik juba Stalini ajast hästi tuntud. Tänapäeval on vägivald lihtsalt paremini bränditud ja globaalne.

Mis teeb sellest loo eriti õudsaks, on see, et süvariigi haarmed ulatuvad üle kogu planeedi. Sama muster kordus peaaegu igas lääneriigis. Euroopas, Kanadas, Austraalias ja ka Eestis suruti peale üht ja sama narratiivi: viirus on loomulik, toas istumine on ainus lahendus, vaktsiinid on pääste ja igasugune kahtlus on ohtlik vandenõuteooria.

Eesti väike ja paljukannatanud rahvas lükati halastamatult globalistide hakklihamasinasse. Meie valitsus järgis truult globaalset joont, tsenseeris arste, süstis lapsi ja eakaid eksperimentaalse ollusega ning nimetas skeptikuid ohtlikeks ekstremistideks. Justkui oleks Eesti oma suveräänsuse juba ammu ära andnud Brüsseli ja Davosi härradele.

Kes sellest korruptiivsest võrgustikust kasu saab? Vastuse leiab rahakottidest. Suurfarmaatsia ettevõtted teenisid triljoneid “tõhusate ja ohutute vaktsiinide” pealt, mille arendamist Fauci innukalt toetas. Samad ringkonnad, kes rahastasid Wuhani laborit, said seejärel kasu hirmu ja sundvaktsineerimise majandusest.

Luureametkonnad said uusi volitusi inimeste jälgimiseks, tehnokraatlik eliit sai testida digitaalseid kontrollimehhanisme ning globaalsed organisatsioonid nagu WHO said argumendi oma võimu laiendamiseks – mõistagi “järgmiseks pandeemiaks” valmistudes ja kruvisid veelgi kõvemini kinni keerates. Oma rolli mängisid ka meie perearstide preemiad, laborite tulu ja maskilaadungite vahendajate kasumid.

Tavalisel inimesel on põhjust sügavalt järele mõelda. Kui üks gripi-laadne viirus suutis peatada terve maailma majanduse, sulgeda koolid, lõhestada peresid ja õigustada enneolematut tsensuuri, siis kas tegemist oli tõesti tervise kriisiga või ühiskonna allutamise eksperimendiga?

Kui labor, mida USA rahastas, lekib ja sellest saab pandeemia, siis miks ei tohi sellest rääkida? Kui ametnikud valetavad Kongressile ja neid ei karistata, siis kelle käes tegelikult võim on – kas valitseb rahvas või nähtamatu võrgustik?

Vandenõuteoreetikud rõõmustavad, sest nende “hullud” küsimused osutuvad taas kord faktideks. Aga see lugu ei ole ainult neile. See on lugu tavalisest inimesest, selle jõleda eksperimendi oma tervise, vabaduse ja laste tulevikuga kinni maksid. Eesti kontekstis peaks see tekitama viha ja ärkamissoovi.

Me oleme läbi ajaloo kannatanud võõrvõimude all, kus okupandid otsustasid meie saatuse üle. Tänane okupant ei kanna punalippu, vaid heiskab PowerPointi slaidid, Davosi loosungid ja Brüsseli voodilina suurused direktiivid.

Globaalne süvariik on inimvaenulik, sest ta kohtleb inimest ressursina – kas tarbijana, katsejänesena või hääletajana, keda surmahirmuga manipuleeritakse. Selle võrgustiku kuritegelikkus seisneb selles, et nad on valmis riskima miljonite eludega, et säilitada oma tulutoovaid positsioone. Nende haare ulatub Tallinna vanalinnast kuni Wuhani laborini.

Ainus ravim on ausus, suveräänsus ja rahva tahe. Eestis tähendab see, et me ei tohi enam kunagi lasta globaalsetel struktuuridel otsustada meie laste tervise, sõnavabaduse ega riigi piiride üle. Gabbardi dokumendid ei ole lõpp, vaid algus. Tõde on laual. Küsimus on, kas meil jätkub julgust tõele näkku vaadata ja tegutseda.

Sven Sildnik,

Sisepaguluses 25.06.2026

Loe allikast edasi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga