
Suurettevõtte boss kutsub oma parima töötaja vaibale ja ütleb toetavalt:
“Kuule, sa oled sel aastal teinud imelist tööd! Sa tulid nädalavahetustel välja, tegid ületunde, päästsid meie suurima kliendi ja ei virisenud kordagi. Preemiaks selle eest…”
Töötaja silmad löövad särama, ta juba mõtleb uue auto või palgatõusu peale.
Boss jätkab: “…anname me sulle järgmisel aastal KAKS korda rohkem tööd, sest me nägime, et sa kannatad seda paska hämmastavalt hästi!”
