
Loodusõpetuse tunnis küsib õpetaja Jukult:
“Mis aastaaeg praegu on?”
Juku: “Ma ei teagi…”
Õpetaja: “Kevad. Ja mis kevade järel tuleb?”
Juku: “Poriloigud!”

Juku: “Ma ei teagi…”
Õpetaja: “Kevad. Ja mis kevade järel tuleb?”
Juku: “Poriloigud!”