
Esimene kohtamine. Teate küll sellised mitte just esimeses nooruses ja interneti teel tutvunud.
Jalutamas käidud, meeleolu on juba tekkinud, klapp nagu oleks olemas. Istuvad nüüd restoranis, esimene šampanjapokaal on tühja kõhu peale ootamatult kiiresti mõjunud.
Temake naeratab juba hästi laialt.
Mees: “Oo, mu jumal, milline naeratus, kui ingellik! Ja kui kaunid on teie hambad!”
Naine naeratades: “Need on mul emalt!”
Mees: “Mõelda vaid! Ja nii hästi sobivad teie suhu!”
