Läinud nädalal lõppes Riigikogus kevadistungijärk. Küsisime oma gallupis, millise hinnangu lugejad sellele annavad.
Kokku laekus 2100 vastust. Sellest 54 protsenti valis vastusevariandiks „Valitsuskoalitsiooni häältega võeti vastu palju halbu ja kahjulikke otsuseid. Vähemalt tean, keda kevadel mitte valida“.
38 protsenti valis vastuseks „Olen rahul, et EKRE ainsa tõelise opositsioonierakonnana üritas vastu seista nii palju kui võimalik. Tean, keda kevadel valida.“
5 protsenti vastanutest jättis see teema täiesti külmaks ning ligi 4 protsenti kiitis asjalood heaks.
Selle nädala küsitluses küsime, kuidas tähistasite jaanipäeva.
