
Vanem abielupaar läheb kiirtoidurestorani, ostavad ühe burgeri ja ühed friikartulid ning jagavad need omavahel pooleks.
Kõrvallauas istuv mees tunneb kahetsust, et nad seda väikest einet jagama peavad, ning pakub, et ostab naisele ka eine.
“Kõik on korras!” ütleb vanamees naeratades. “Me jagame kõike!”
Mõne minuti pärast mees ikka veel sööb ja naine vaatab pealt.
“Mul tõesti pole probleemi teie naisele süüa osta,” ütleb hoolitsev võõras uuesti.
“Küll ta sööb,” vastab papi, „me jagame kõike!”
Kõrvalseisja ei jää aga vastusega rahule ja küsib naiselt:
“Miks te ei söö?”
“Sest ma ootan hambaid!!!” vastab naine rahulikult.
