Reede, juuni 12, 2026

Eesti, Eesti Uudised, RSS, Video

VIDEO I Rain Epler vastas Michalile stiilse ninanipsuga, nimetades teda silmapaistmatuks nii karisma kui soengu poolest

VIDEO I Rain Epler vastas Michalile stiilse ninanipsuga, nimetades teda silmapaistmatuks nii karisma kui soengu poolest

Kui peaminister Kristen Michal hakkas Riigikogu infotunnis küsimusele vastamise asemel järjekordselt EKRE saadiku Rain Epleri soengut kommenteerima, pani Epler valitsusjuhi stiilselt paika.

Rain Epler suunas oma küsimuse parajasti istungit juhatanud parlamendi spiikrile Lauri Hussarile: “Ma saan aru, et selline, kuidas ma ütlen, silmapaistmatu ja halli massi sulanduv inimene nii karisma kui ka soengu poolest, nagu on meie peaminister, tunneb teatavat kadedust inimeste suhtes, kes on säravamad, aga praktiliselt iga kord, kui me kas infotunnis või arupärimiste formaadis räägime sisuküsimustest, hakkab ta rääkima minu soengust.

See on täiesti okei inimlikus mõttes, aga võib-olla Riigikogu debati mõttes ma ei ole selles päris kindel. Ma küsingi teilt juhendamist. Kui ma hakkaks võtma ministrite või näiteks puldis olevate kolleegide välimust lahata, kui me arutame sisuküsimusi?

Kas te näete, et me oleme selles osas õigel teel? Või peaks siin peaministrit natuke aitama, et ta püsiks ikkagi nii, et kui me räägime Rail Balticust, siis räägime Rail Balticust? Ma saan aru, et tal ei ole julgust ja iseloomu, et ise kuidagi silmapaistvam olla, aga kas seda peab siin alati niimoodi esile tooma?”

Loe allikast edasi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga