Postimees, Sport, Uudised, Võrkpall

Eesti võrkpalliklubid naasevad naaberriikidest kaotustega

Eesti võrkpalliklubid naasevad naaberriikidest kaotustega
Eesti võrkpalliklubid naasevad naaberriikidest kaotustega

Selver x TalTech ja Audentes/Solarstone pidid täna vastavalt Leedus ja Lätis tunnistama vastaste paremust.

Selver x TalTech sõitis külla Šiauliai Elga-Grafaite S-Sportasele, kellele jäädi tasavägises mängus alla 21:25, 14:25, 25:22, 25:18, 15:11.

Ilma oma rünnakuliidri Andres Jefanovita mänginud Selver x TalTechi resultatiivseimaks kerkis 20 punktiga (+8) Kaur Erik Kais, Mads Roness lisas 19 silma (+2), Joosep Põldma tõi 14 (+5) ja Andri Aganits 13 punkti (+8).

Selveri vastuvõtt oli 65 ja rünnak 44 protsenti, blokipunkte saadi 11 ja servipunkte kuus (eksiti 17 servil).

Audentes/Solarstone sai täna samuti võõrsil sugeda, kui neil tuli tunnistada Jekabpilsi Luši paremust. Läti klubi triumfeeris koduplatsil 25:17, 25:23, 25:14.

Audentese noorte parim oli täna seitsme punktiga (+3) Mati Juus, Carl Kreek lisas kuus (+2) ning Mark Norman Soome ja Kristjan Lehiste panustasid kumbki viie punktiga (+2 ja +2).

Eesti klubi vastuvõtt oli 35 ja rünnak 33 protsenti, blokk saadi lätlastele ette neljal korral. Servijoone tagant teeniti kolm punkti ja eksiti üheksal pallingul.

Jekabpilsi kasuks tõi Karlis Jaundžeikars kümme punkti (+2). Läti klubi vastuvõtt oli 34 ja rünnak 47 protsenti, blokipunkte saadi seitse ja servipunkte üheksa (eksiti 13 servil). Tabelis jätkab Audentese meeskond kolme punktiga viimasel real, Jekabpils on seitsme punktiga eelviimane.

Selver x TalTech on turniiritabelis 29 punktiga kolmandal kohal, põhiturniiril on neil pidada veel üks mäng, kui 7. veebruaril minnakse vastamisi kolme punktiga viimast kohta hoidva Audentesega.

Põhiturniiri võiduga teenis Pärnu ka õiguse korraldada Elme Messer meeste Balti liiga finaalipäev, mis toimub Pärnus 7. märtsil, mil mängitakse pronksimäng ja finaal. Veerand- ja poolfinaalid toimuvad vahemikus 14. veebruar – 3. märts.

Tabeliseis.

Loe allikast edasi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga