Arvamus, Eesti Uudised, RSS

Kert Kingo: “sallivuslased” näitavad sotsiaalmeedias ennast vägivaldsete ja verejanulistena

Kert Kingo: “sallivuslased” näitavad sotsiaalmeedias ennast vägivaldsete ja verejanulistena

Sallivus on üks nähtus, mille on monopoliseerinud paduliberaalid ja vasakäärmuslased. Nemad ise sallivad ei ole. Nad rõõmustavad “valede” inimeste tapmise üle.

poliitik Kert Kingo meenutab paremaktivist Charlie Kirki tapmist (mille järel avaldasid sotsiaalministeeriumi juhtivtöötajad headmeelt) ning juhib tähelepanu Trumpi tapmiskatsele, mille nurjumise üle avaldavad naisliberaalid kahetsust.

Kert Kingo: “Liberaalsed väärtused = vägivald ja äärmuslik vihkamine. Seda on nad näidanud.

Märkasin eile hommikul neid kommentaare ühe peavoolumeedia postituse all, milles kajastati uudist Valge Maja õhtusöögil toimunud tulistamisest, kus osales ka USA president Trump.

Lugesin ja meenus kohe Charlie Kirki mõrv ja sellele järgnenud liberaalide rõõmuhõisked ja parastamine.

NB! Eestis parastas avalikult ja hõiskas sellele kaasa ka keegi sotsiaalministeeriumi asjapulk. Tunti rõõmu ja parastati puhul, kui inimene, abikaasa ja kahe lapse isa TAPETI.

Nii käituvad ja mõtlevad needsamad , kes räägivad euroopalikest väärtustest ning nimetavad ennast hoolivateks ja sallivateks. Kes peavad ennast päikesetõusuks ja tont teab veel kelleks.

Puhas silmakirjalikkus. Tegelikkuses on nad näidanud ennast vägivaldsete ja verejanulistena. Inimestena, kes vaenavad ja vihkavad äärmuslikult kõiki, kes neist erinevalt mõtlevad.

Jah, seda ei ole konservatiivid (EKRE).

Seda on need liberaalid ise, kes konservatiividele oma silte kleebivad.”

Loe allikast edasi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga