Nõmme, Tallinna uudised

Paul Kerese tänava maleturniir toimub juba üheksandat korda

r: Sõnumid

Hetk enne turniiri algust. (foto: Jukko Nooni)
Juba üheksandat korda toimub Kevade ajal ka Paul Kerese tänava maleturniir. Maleturniir toimub laupäeval, 25. mail kella 11–16 vanas harjunud kohas, Suure Meistri kodu lähedal Kerese tänava ja Lootuse puiestee nurgal asuvas pargis.

Turniirile on oodatud nii noord kui ka vand hobimaletajad, samuti reitinguga malemängijad.

„Korraldame ka tänavu kaks eraldi turniiri: esimene lastele sünniaastaga 2007 või hiljem ning teine vantele noortele ning täiskasvanutele. Loomulikult võivad ka alla 12-aastased soovi korral osaleda täiskasvanute turniiril, kuid arvestada tuleb, et see toimub lasteturniiriga samal ajal. Üritusel osalejate arv on igal aastal kasvanud ning eelmisel aastal võttis osa 300 malesõpra,“ rääkis turniiri korraldaja, peaminister .

Vabaõhuturniir on endiselt kõigile osavõtjatele tasuta. Kuna aga huvilisi tuleb aina rohkem ja kohtade arv on piiratud, on lik eelregistreerimine. Eelregistreerimine kestab 23. maini ja seda saab teha maleliidu kodulehel www.maleliit.ee või e-kirja teel jrregistreerimine@gmail.com.

E-kirja teel registreerides tuleb saata järgnevad andmed: ees- ja perenimi; kategooria (2007. a ja hiljem sündinud või täiskasvanud); kontakt (e-post, telefoninumber); elukoht (omae täpsusega). Samuti võimalusel märkida oma maleklubi, ja muu lisainfo.

Loe otse allikast

Related Posts

%d bloggers like this: