Eestinen, Uudised, Välisuudised

Veider lugu: India koroonaohver ärkas matustel ellu

76-aastane ohver ärkas matustel ellu vaid mõni hetk enne kremeerimist. arvas enne seda, et eakas naine on surnud.

Naisel nimega Shakuntala Gaikwad tuvastati eelmisel al. Naine oli tahetud viia Baramati linnas asuvasse Silver Jubilee haiglasse, aga teda ei võetud vastu, kuna haigla oli täis, vahendab Yahoo.

Kuni pere ootas kiirabi, kaotas naine teadvuse, mistõttu arvas pere, et ta on surnud ja hakkas ette valmistama kremeerimist.

Mõni hetk enne tuhastamist ärkas aga tuleriidale pandud naine ellu ja hakkas paaniliselt nutma. Kohalik politsei kinnitas juhtunut. Peale seda viidi naine haiglasse.

on andnud lähedastele juhised, kuidas haigeid kremeerida. Eile aga tekitab üks rahvasaadik elevust, kui teatas, et vastu aitab lehma virtsa joomine. Ühtlasi teatas rahvasaadik Pragya Thakur, et lehma virts on kopsurohi.

arstid on hoiatanud inimesi, kes määrivad end kokku lehma sõnniku ja virtsaga, kuna see võib nakkuse levikut kiirendada.

An elderly Indian woman whose family believed she had died from COVID-19 was moments from being cremated when she opened her eyes and began crying

A woman in , believed to have died from COVID-19, woke up moments before her own crtion. The 76-year-old was already on a funeral bier when she woke up crying, shocking family members. The woman ed positive for COVID-19 several days ago, but her current condition is unknown.

//cdn.embedly.com/widgets/platform.js

The post Veider lugu: India koroonaohver ärkas matustel ellu appeared first on eestinen.

Loe otse allikast

Related Posts

%d bloggers like this: