Eesti, Uued uudised

Valitsus toob probleeme juurde – kodakondsuse saavad erandina kolm korduvalt karistatud inimest

Uue siseministri töötamise alguskuud on eriti kummalised – kodakondsust jagatakse retsidiivsetele kuritegeliku taustaga inimestele.

Valitsus arutab neljapäevasel istungil i ettepanekut anda erandina kodakondsus kokku kolmele varem korduvalt karistatud taotlejale.

Ühte neist on Venal kolmel korral kriminaalkorras karistatud, kuid karistatus on kustunud; teist on kriminaal- ja väärteokorras karistatud, kuid karistatus on kustunud ja kolmandat on kahel korral kriminaalkorras karistatud, kuid karistatus on kustunud -seega üsna retsidiivne seltskond.

kodakondsus on viimse võimaluseni devalveeritud, kui seda saavad ka , kes on korduvalt näidanud, et ei hooli . Pole ju välistatud, et nad korraldavad uusi sid, nüüd juba kodanikena.

Kui Soomes oli telesaates jutuks sisserändajate kuritegevus, väitis üks liberaal, et ka soomlased teevad sid. Selle peale vastas Põlissoomlaste liider Jussi Halla-aho: “See ei tähenda, et me peaksime välismaalt lisa tooma!”

 

The post Valitsus toob probleeme juurde – kodakondsuse saavad erandina kolm korduvalt karistatud inimest appeared first on Uued Uudised.

Loe otse allikast

Related Posts

%d bloggers like this: