Huumor

Uskumatu lugu: naine ostis Selverist mahlapaki pähe midagi hoopis muud ja jõi seda suure januga – Kasulik.ee

Foto: erakogu

Facebookis kirjutab naisterahvas, kuidas käis pühapäeval Pääsküla Selveris ja ostis sealt ekslikult mahlapaki pähe dušigeeli.

“Läksin mina pühapäeval reisile ja ostsin enne Selverist bussi peale natuke süüa ja juua kaasa. Need toredad pakikesed võtsin mahlaletist. Bussis siis sõin ja jõin. Janu oli suur, pigistasin pakist kõva lonksu. Jube, no kohe jube kibe oli. Ütleksin liialdamata, et lausa vastik. Hakkasin siis paki pealt uurima, et äkki mingi kontsentraat või midagi, aga kus sa sellega! Tegemist oli dušigeeliga! Mina suure kiiruga jõudsin muidugi poes lugeda vaid juice ja naiivitarina arvasin, et kui “dusha“, siis on midagi hingele ja eriti kosutavat. Nüüd on siis elus kõik ära proovitud,” jäi naisel elurõõmsalt üle tõdeda.

Selveri kommunikatsioonispetsialisti Karl-Villiam Vaseriku edastusel oli tegemist kliendi tähelepantusega.

“Olles rääkinud kliendi ja poejuhatajaga võin kinnitada fakti, et tegemist oli kliendi enda vaatamatusest tekkinud juhtumiga. Poejuhataja sõnul ei asunud kaup mahlariiulil, vaid oli selleks ettenähtud kohas,” edastas Vaserik.

“Kliendiga suheldes tunnistas ta samuti enda eksimust ning ütles, et järgmisel korral vaatab hoolikamalt, mis pakendil täpslt kirjas on. Klienti võis eksitada pakendil inglise keeles kirjas olnud “Fresh juice“, millest ta võis eeldada, et tegemist on mahlaga. Seega kokkuvõttes on tegemist õnnelikult lõppenud naljaka intsidendiga, kus klient pidanuks tähelepanelikum ol,” lisas Vaserik.

Allikas

%d bloggers like this: