Huumor

TÄIUSLIK TASAKAAL: Kultuurikomisjoni juhtideks valitud Aadu Must ja Jaak Valge sümboliseerivad täielikku yin ja yang vahelist tasakaalu!

Kultuurikomisjoni juhtideks valitud Aadu Must ja Jaak Valge sümboliseerivad täielikku yin ja yang vahelist tasakaalu!
ikomisjoni juhtideks valitud Aadu Must ja Jaak Valge sümboliseerivad täielikku yin ja yang vahelist tasakaalu!

ARTIKLILE ON LISATUD TÄIESTI SUVALINE FOTO (FOTO: CESKATEVIZE.CZ)

kultuurikomisjon valis tänasel istungil erakorraliselt esimehe ja aseesimehe.

Komisjoni esimehena jätkab Aadu Must, aseesimeheks valiti Jaak Valge.

“Tänase valikuga tahame näidata, et uus koalitsioon järgib oma valikutes varasst suurt võrdsust ja tasakaalu,” selgitas anonüümseks jääda soovinud reformierakondlane komisjoni tänast otsust.

“Nii pea, kui selgus, et kultuurikomisjoni esimehena jätkab Aadu Must, siis ei tekkinud meil isegi kahtlust, et aseesimeheks peab saama Jaak Valge,” lisas reformierakondlane.

Ühe komisjoni liikme selgituste kohaselt kinnitab tänane kultuurikomisjoni juhtide valik, et kultuurikomisjonis valitseb täielik üksmeel ja teineteise mõistmine.

“Tanane valik – Must ja Valge – sümboliseerib kultuurikomisjonis valitsevat yin ja yang vahelist täielikku tasakaalu seisundit,” kommenteeris kutluurikomisjoni üks liikme.

ikomisjon on Riigikogu alatine komisjon, mis tegeleb haridust, teadust, noorsootööd, keelt, meediat, muinsust, sporti, loovisikuid, etendusasutusi, muuseume ja raamatukogusid käsitleva loomega.

Allikas

Related Posts

%d bloggers like this: