Eesti, Huumor, Kultuur, videod

Selgus kilomeetrite kogus, mida Sille pidi imema, et seda mersut saada

INIMENE ON ILMSGT VÄSINUD. (FOTO: KAADER FILMIST JAN UUSPÕLD LÄHEB TARTUSSE)

Lõpuks ometi on teadlased välja arvutanud, kui mitu kilomeetrit emmi pidi Sille im, et just seda mersut saada. Tulemus on üllatav!

Aastaid on terve murdnud pead kultusfilmis „Jan Uuspõld läheb sse“ nähtud/kuuldud stseeni üle, kus Jan Uuspõld kohtub avahel tuntud üheööliblika Sillega ning palub tlt küüti.

Salapärane kohtumine avahel

is peatab Jan auto ja küsib, et kas Sille viiks ta sse. Jan tutvustab end korduvalt Sillele ja korduvalt küsib ta ka küüti sse. Lõpuks avab Sille suu ja ütleb kultuslikuks saanud lause:

„Kas sa, mees, tead ka, mitu kilomeetrit m***i ma olen pidanud im, et seda mersut saada?“

Jan raputab segaduses pead ja vastab, et ta ei tea ja Sille ka ei ütle ning sõidab min. Kuid ärge muretsege – see kõiki painav küsimus on nüüd lõpuks ometi lahendatud.

Vaata klippi filmist siit:

INIMENE ON ILMSGT VÄSINUD. (FOTO: KAADER FILMIST JAN UUSPÕLD LÄHEB TARTUSSE)

Asja võtsid uurida teadlased

Antud te uurimiseks pandi a Ülikoolis kokku sotsioloogide uurimisrühm ning arvutustega paluti abi ka teistest ülikoolidest.

Teadlased võtsid ühendust Prostituutide Liiduga (EPL) ja said sealt hulgaliselt kasulikku infot, mida võtta arvutuste aluseks.

Mis siis selgus? Toome teieni ära ka arvutuste aluseks võetud andmed:

mehe keskmine peenisepikkus:

Keskmine i kestvus: 5-7 minutit, keskmine 6 minutit seega (allikas: New Yorgi seksiterapeut Ian Kerner)

„Kui võtame aluseks, et mehe riistapikkus on ca 14 cm ja i ajal iga imemise liigutuse ajal käib Sille suust läbi vählt pool ehk 7 cm, siis saame välja arvutada, kui suur on ühe ikorra ajal äraimetud sentimeetrite kogus,“ märkis uurimisrühma juht Ainar Saare (43).

„Võttes aluseks eelduse, et Sille on professionaal, kes aega ei raiska, siis tõenäoliselt käis tl asi kiiresti. Nüüd saame oletada, et sekundis tegi ta vählt 2 liigutust, mis teeb kokku 14 cm. Seega 6 minuti jooksul imes Sille ära 5040 cm riista, mis teeb ca 50 meetrit per persoon,“ märkis teadlane.

Mängu tuleb raha

öölindude katuseorganisatsiooni EPLi sõnul võib keskmiseks ikorra hinnaks s pidada ca 50 eurot.

“Pole mingi ime, et Sille ei soovinud oma lt teenitud rahaga ostetud autosse mingit järjekordset riista,” lisas uurimisrühma juht.

Allikas

%d bloggers like this: