Nõmme, Tallinna uudised

Pääsküla rabatornis esineb Liis Lemsalu

r: Jukko Nooni

Viimastel aastatel on Kevade ajal toimunud Pääsküla rabatorni juures hommikukontserdid. Laupäeval, 25. mail kell 11 esineb seal Liis Lemsalu trio.
Oma kõige eriskummalisks esinemiskohaks peab Liis Lemsalu Sedona kõrbe Ameerikas, kus filmiti ta
viimase singli “Tähed me jalge all” videot. (foto: Kristel Kont)
Mitmekordne aasta naisartist ei vaja ilmselt pikt tutvustamist. Lemsalu viimane album «+1» pälvis 2017. aasta popalbumi tiitli ning võitis Kuldplaadi. T värskeimast singlist «Tähed me jalge all» tõotab kujuneda üks saabuva suve hitte.

is «Eia jõulud Tondikakul» osales Lemsalu näitlejana, kehastades üht peaosalist Jetet, kes armastab väga loodust. Milline suhe aga lauljataril endal aga on? «Juba väiksest saadik on olnud al mu südames suur koht. Olen oma perele väga palju aega väiksena looduses veetnud ja ega see armastus looduse vastu ei kustu. Mina ja hingame üsna ühes rütmis,» rääkis artist.

Liis on lõpetanud gümnaasiumi ning nende kodu asus Pääsküla raba kõrval. «Tihtipeale käisin Pääsküla rabaas end laadimas ja ka mitmed minu lood on sündinud just seal,» rääkis ta.

Suurle publikule esineb ta rabas aga esimest korda. «Minu rabas esinemised on olnud vaid koos vanaga. Me käisime tihtipeale as koos matkamas ja alati sai ka üks tore lauluviis üles tõmmatud. Ehk ma olen rabas reaalselt esinenud vaid ühele inimesele, kui seda saab esinemiseks kutsuda,» sõnas Lemsalu.

Oma kõige eriskummalisks esinemiskohaks peab ta aga Sedona kõrbe Ameerikas. «isime seal minu uue singli «Tähed me jalge all» videot ja päris huvitav ning võimas oli seal punaste kanjonite vahel oma lugu laulda. Turistid ilmusid uurima, et kes see laulab ja mis looga on tegu. Mäletan, et inimestele see lugu väga meeldis.»

Pääsküla raba kontserdil saadavad Liis Lemsalu kitarrivirtuoos Kalle Pilli ja basskitarrist Martti Laas, kes üllatab kuulajaid ka suurepärase lauluoskusega. «Kava saab ol pigem lustlik ja sellele maagilisele hommikule sobiv. Eks näitab ja juhatab meid õigele teele,» lausus Liis Lemsalu.

Pääsküla raba hommikukontsert on kuulajatele tasuta. rajale pääseb kõige paremini Hiiu või Kraavi tänava lõpust. Istumiseks võib soovi korral kaasa võtta teki.

Loe otse allikast

Related Posts

%d bloggers like this: