Tervis, Välisuudised

Murest murtud poeg: ema sai Covid-19 vaktsiinist jäädava ajukahjustuse

Naine saab jäädava ajukahjustuse pärast vaktsiini süsti FOTO: Brant Griner

Pärast seda, kui Ameerikas elava Brant Griner sai e vastase Pfizeri vaktsiini, on naisel jäädavad ahjukahjustused, kirjutab RT. Mees postitas oma seisundist Facebooki ka video. 

Griner ütles, et t l olid iga päev peale vaktsineerimist peavalud. Pärast seda oli avastanud, et t vasak jalg tõmbleb. Hiljem ei allunud enam ka t parem jalg kontrollile. Nelja päeva pärast toimetati naine haiglasse. «Tal ei olnud enam mingit kontrolli oma jalgade üle. Arstid arvasid, et selle seisundi põhjustajaks olid vaktsiinides sisalduvad metallid,» lisas Griner.

Mees rääkis RN´le antud intervjuus, et pärast video postitamist Facebooki, sai ta tuhandeid kirju inimestelt, kes räägivad, et ka nende tütrete, poegade, de, isade ja teiste pereliikmete kehad ei ole vaktsiini hästi vastu võtnud.

«Minu l läheb aina hullemini ja ikka veel ei ole ma arstidelt saanud vastust, kuidas t olukorda parandada. Palun palvetage t eest. Ma ei suuda vaadata oma sellises olekus. Ma tahaksin lihtsalt nutta, sest tean, et ma ei saa oma heaks midagi teha,» ütles Griner.

Lisaks ütles mees, et t on väga tervisliku eluviisiga 45-aastane naine, kellel ei ole kunagi varem ühtegi tõsist haigust olnud.

Related Posts

%d bloggers like this: