Eestinen, Tervis, Uudised, Välisuudised

JÕHKER: Soomes elav eestlane viidi vägisi koroonatesti tegema (lisatud video)

Soomes elav eestlane Merike viidi vägisi i teg. Ta viidi eile 1. märtsil oma kodust Iisalmist poolt käeraudades vägisi kaasa ja viidi haiglasse, kus t ninaneelust võeti vägisi PCR-proov, kuigi ta üritas väita, et tal on haigus, mis põhjustab kergesti verejooksu.

poliitik Ossi Tiihonen on pannud asja kohta üles video oma veebi. Videos kurdab ettevõtjana tegutsev naine teda kinni hoidvatele nikele, et teda üritatakse tappa.

Merike on jätkuvalt Iisalmi haiglas suletud osakonnas ja teda ei lasta tul. Ta veetis haiglas voodi külge aheldatuna terve ööpäeva. Käerauad on sooninud randmete sisse sinised vaod. Teda on korduvalt üritatud kägistada.

Merike ütles, et võttis videosse ka tungimise t koju enne käeraudade panekut, aga võttis t telefoni ära ja eldas selle video. Veebis olev video on filmitud Merikese tütre poolt. Tütar on juhtunust šokis.

Merike oli enda väitel kogu aeg koostööaldis kuni selle juhtumini, aga ta ei tahtnud, et talle tehakse vägisi , mis ohustab t tervist. Test tehti seoses kokkupuutega nakatunuga. Tlt on vastu tahtmist võetud haiglas ka vereproove. Mingeid dokumente talle pole selle kohta antud, nikud ega arstid pole end tutvustanud.

Merike on õnneks saanud paluda juriidilist abi. Praeguse info põhjal tehakse kõigi juhtunus osalenud nike, arstide ja õdede kohta kuriteoteated. Merikese kehalist puutumatust on rikutud julmal viisil.

Ossi Tiihonen omalt poolt küsib selle peale, kas Nürnbergi ed on arstidele tuttavad. Need loodi selleks, et inimesi ei saaks meditsiinilistel põhjustel ära kasutada. Kuidas arstid millegi sellisega kaasa läksid?

All on video asja kohta:

The post JÕHKER: Soomes elav eestlane viidi vägisi koroonatesti tegema (lisatud video) appeared first on eestinen.

Loe otse allikast

Related Posts

%d bloggers like this: