Lugejakiri

FOTO! Toompeal nõuavad sajad naised, et Kalle Laanet ka nende meestelt abielu kohta küsiks

Täna hommikul kogunesid Toompeale ette sajad naised, kes nõudsid, et lane Kalle Laanet helistaks ka nende meestele ja uuriks abielu kohta.

Naisi inspireeris kohale tul eilne istung, kus peale Kalle Laaneti küsimust Siim Pohlakule viimane murdus ning tegi ees oma naisele abieluettepaneku.

Oleks varem seda teadnud

„Oh jummel, kus ma valasin eile pisaraid ülekande ees,“ meenutab üks tänas kohaletulnu, 37-aastane Liis.

„Ma olen oma tohlakale teinud vihjeid juba aastaid aga see ei saa ikka midagi aru ja ostab mulle järjest uusi kodumasinaid,“ kurdab Liis.

„Eile õhtul saingi ma aru, et olen asjale lähenenud täiesti vale nurga alt – kui ikka vihjamine ei aita, siis tuleb Kalle Laanet ja aitab,“ loodab Liis nüüd Laaneti kõne peale.

Laanetile tulnud tuhandeid kirju

„Olen kursis jah toimuvaga,“ märkis lane Kalle Laanet.

„Asi hakkas tegelikult pihta juba eile õhtul – telefon oli kogu aeg punane ja postkast umbes,“ kirjeldas Laanet eilseid sündmusi.

„No kes need helistajad ikka muud olid kui naised, kes tahtsid, et ma nende meestelt ka uuriks abielu staatuse kohta. Sekka ka mõni mees, kes ähvardas maha lüüa kui selle jutuga nende juurde tulen,“ naeris Laanet.

„Eks ma siis pean nüüd vaikselt vaatama hakkama, võib-olla tõesti olen valinud vale karjääri ja peaksin näiteks hoopis abiellusundijana töötama,“ lisas Laanet.

The post FOTO! Toompeal nõuavad sajad naised, et Kalle Laanet ka nende meestelt abielu kohta küsiks appeared first on LUGEJAKIRI.

Loe edasi

No tags for this post.

Related Posts

%d bloggers like this: