Toit

FOTO: Eesti suurim ja kalleim burger paneb ka näljase ahastusest oigama

s asuv Sheriff Saloon võttis oma menüüsse teadaolevalt suurima burgeri, mis kaalub üle viie kilo.

Gigaburgerit saab osta üksnes pika ettetellimisega – selleks tuleb tellimus 48 tundi enne sisse anda. Burgeri täidist saab ise komplekteerida.

Ideaalis on see imetabaselt suur eine mõeldud söömiseks 8-10 inimesele. Seda saab süüa kas kohapeal või näiteks tellida peolauale. suurim burger on ka üsna piraka hinnaga – 50 eurot.

Ebamaiselt suure burgeriga tekkis Sheriff Saloonil võimalus ka korraldada Ameerikast tuttavaid n-ö proovilepanekuid, kus suur kogus u tuleb viimse kui toidutükini ära süüa. Võistlushimulised seltskonnad saavadki viiekilose burgeri ja kaks kilo friikartuleid kuni 10 peale alla kugistada. Süüa tuleb ära kõik.

Selline proovilepanekumenüü sisaldab 5 kilo burgerit, 2 kilo friikartuleid, 15 pudelit tomatimahla, 1 kilo ketšupit ja maksab 70 eurot.

Suurim burger, mida st osta saab, on 35-sentimeetrise läbimõõduga hamburgeri saiaga, veisehakklihast pihviga, vahel on ka salat, Cheddari juust, jääsalat, peekon, sibularõngad, BBQ- ja Western remulaadikaste.

SHERIFF BURGER CHALLENGE
Sisaldab: 5+kg BURGERIT
2kg FRIIKARTULEID,
15 pdl Heinz TOMATIMAHLA,
1kg Heinz TOMATI KETŠUPIT.
(PILDIL)
Burger sisaldab: (35cm läbimõõduga hamburgeri sai,veisehakkliha pihv, frillice salat, cheddar juust, jääsalat, peekon, sibularõngad, bbq-, ja Western remulaadkaste)

Reeglid:
1. Ettetellimise aeg 48h
2. Osalejaid (soovituslik) 8-10 inimest
3. Süüakse kohapeal (Sheriff Saloonis) Gildi 7,
4. Ära tuleb süüa ja juua KÕIK. (va.ketšup)

5. Ajalimiiti ei ole.
6. Tuleb esitada väljakutse järgmisele võistkonnale/konkurendile/korporatsioonile, ühesõnaga kas sama tegevusvaldkonna või konkureerivale seltskonnale, töökollektiivile jne….(näiteks: Sheriffi töökollektiiv esitab väljakutse Mariine töökollektiivile või mõnel konkureeriva ettevõtte personalile)
7. Tuleb sündmuse eri etappidest teha fotosid ning need postitada meie fb lehele (check-inn vms viisil).
8. Vanuse piirangut ei ole.
9. Iga osaleja saab endale mälestuseks
SHERIFF BURGER CHALLENGE aukirja, kuhu on kantud söödud burgeri kaal ja inimesed kellega koos sai Challenge läbi tehtud.
Hind 70€
Julget pealehakkamist!
KÕIK SÖÖMA!

 
%d bloggers like this: