Tallinn Meelespea lasteaia ja Tallinna Õismäe Gümnaasiumi ühine sõbrapäeva ja Eesti Vabariigi 103. aastapäeva tähistamine

a Meelespea Lasteaia ja a Õismäe Gümnaasiumi koos algas 2014.aastal, kui mõlema asutuse juhid TÕG direktor Kaja Toomsalu ja lasteaia direktor Kristina Märks tasid teha sisulist koosd laste kooliks ettevalmistamisel, nii sündis ühisprojekt „Kooss kooliga – kooliks valmis.“

Traditsiooniliste ühisürituste Sõbrapäeva ja Eesti Vabariigi aastapäeva koos tähistamist ei sega isegi terves maaas kehtiv eriolulord.

Seoses hetkel kehtivate piirangutega ei saanud lasteaia koolieelikud ja a Õismäe Gümnaasiumi algklassid tähistada traditsioonilist sõbrapäeva ühise aktusega, kuid see ei takistanud osapooli seda erilist päeva tähistamast. Tänu tänapäevastele tehnoloogilistele võimalustele ja osavatele õpetajatele, leiti teistmoodi võimalused kuidas teineteist meeles pidada. a Meelespea Lasteaia koolieelikud saatsid a Õismäe Gümnaasiumile sõbrapäeva puhul kingiks sõbrapäevakaardid ning kool korraldas nendest näituse. Samuti saatis kooli lasteaia lastele sõbrapäeva tervitusvideo. Tervitusvideo pakkus palju äratundmisrõõmu ja sooje tundeid tervele Meelespea le!

Seoses hetkel kehtivate piirangutega toimus a Meelespea Lasteaia ja a Õismäe Gümnaasiumi traditsiooniline Eesti Vabariigi 103. sünnipäeva tähistamine videosillana. Nii lasteaed kui kooli edastasid enda laste tervitused videotena.

Oleme väga likud tublidele õpetajatele ning lastele, kes panustasid tehtud sse. des edastasime üksteisele toredaid laule, luuletusi, tantse ja vahvaid fakte meie armsast pisikesest Eestimaast.

EV 103. TÕG kooli video leiab siit.
EV103. a Meelespea Lasteaia vanemate rühmade video.

Siin on ka videolõik eelmise aasta Eesti Vabariigi aastapäeva kontserdist, kui saime seda koos tähistada.

Kast Eesti Vabariigi 103.sünnipäeva kõigile!

Allikas: a Meelespea

Loe otse allikast

%d bloggers like this: