Täna avasime Männi pargis lõbusa lumelinna.

Vastavalt pealkirjale „Multifitegelased läbi aegade“ on lumeskulptuuridena kujutatud mitme põlvkonna lemmikmultifide kangelasi: „Lotte“, „Käsna Kalle“, „Shrek“, „Must ja valge koer“, „Oota, Sa!“, „Siil udus“, „Naksitrallid“, „Onnike kanajalgadel“, „Totoro“, „Minions“, „Krokodill Gena“.

Männi pargi kõlakoja juurde on kokku põimitud üle kümne skulptuuri, lumelossi ja liumäe. Mustmäe lastele jääb seekord lumelinna ja talvemõnude nautimise rõõm. Talvetaat küll toetas sel aastal lumelinna ehitamist, aga e tõttu ei saanud selle ehitamisse traditsiooniliselt kaasata linnaosa koole ja lasteaedu. Tänavu kavandasid ning ehitasid lumelinna valmis tuntud ja tulevased kunstnikud, ehitustöid koordineeris Indrek Leht.

Heitlikke aolusid sas pidades on raske prognoosida, kui kaua see lumelinn ajahambale vastu peab, aga kindlasti on see lastele kooli vaheajal heaks vahelduseks tubastele tegevustele.

Kutsun mustamäelasi üles suhtuma lumelinna heamehelikult ja mitte tama liumägedel neid lõhkuvaid kelkusid. Samuti tuleks ka lumelinnas hoida turvalist vahet.

Head talvemõnude nautimist ja Head vabariigi aastapäeva!

Lugupidamisega,
Lauri Laats

Loe otse allikast

%d bloggers like this: