Selgeltnägija Marilyn Kerro soovitab Kaja Kallasel ruttu tagasi astuda, sest ta korraldab muidu kaose

Selgeltnägija Marilyn Kerro ei soovita el iaja lõp peaminister olla, soovitades tal tagasi astuda enne, kui tema räpased saladused siks tulevad ja kogu Eesti elu tuksi on keeranud.

„Soovitan tal tagasi astuda, sest mina ei näe, et saaks niimoodi tehtud nagu peaks. Siin ei ole rahva huvid mängus. Väga suure tõenäosusega tekivad peaministril juriidilised probleemid, mis võivad olla seotud rahadega ja ta võib ise tagasi astuda kiiremini, kui me arvame. Ma saan aru, et tal on praegu väga suur stress, aga ta võttis liiga suure ampsu,“ näitavad Kerro sõnul kaardid, vahendab portaal elu24.

„Mul on selline tunne, et maa saab läbi tema meie kohta rohkem teada, aga negatiivses mõttes. Mul on tunne, et ta jätab midagi rahvale rääkimata. Üks kaart viitab sellele, et meile öeldakse pool tõde, aga teine pool jäetakse enda teada. Justkui tema arust ei ole õige aeg. Sellega tehakse suur viga, sest kui pärast tuleb kõik päevavalgele, hakkab vastu.“

„Suure tõenäosusega tuleb järgmiseks peaministriks väga tugev meeste, kes viib meid uuesti edule,» ütleb selgeltnägija. Kaardid näitavad, et e selja taga on kaks meestet, kes talle nõu annavad. Üks neist on heleda ja teine tumeda peaga.

Marilyn Kerro sõnul pöörab Kallas pahupidi kõik, mida eelmine peaminister tegi. „Suur , mis sai tehtud, ei kanna enam vilja, ja kui järgmine meeste tuleb, peab too alustama otsast peale. Mina soovitaks el tagasi astuda. Kui ta seda ei tee, võib ta kahetsema hakata,“ ütleb Kerro. Ta näeb kaartidelt, et tumeda peaga naiste avalikustab, mida peaminister on valesti teinud.

Mis saab est edasi?

„Mul on tunne, et Kaja vaatab välismaa poole, et ta põgeneb siit hiljem. Selle taga on jälle tema isa,“ ütleb Kerro, kes näeb naise isa juba mitmendat korda.

„Mul on tugev tunne, et Kaja teeb Eesti olukorra nii hulluks, et me oleme igal pool uudistes negatiivses mõttes,“ ütleb Kerro.

The post Selgeltnägija Marilyn Kerro soovitab Kaja Kallasel ruttu tagasi astuda, sest ta korraldab muidu kaose appeared first on Uued Uudised.

Loe otse allikast

%d bloggers like this: