Talvisel koolivaheajal leiab huvitavat tegevust nii õue- kui virtuaaltingimustes

Täna algas koolivaheaeg ning a koondas selleks puhuks kokku info vaheajal toimuvate ürituste, õpitubade ja ringide kohta, seda nii välitingimustes kui veebis.

“Koolivaheaeg on mõeldud eelkõige koolist puhkamiseks ning tore on näha, et a noortel on jätkuva viiruse ohu tingimustes siiski üsna mitmeid võimalusi oma vaba aja sisustamiseks. Kuna kogu riigis on kehtestatud täiendavad piirangunõuded, on seekordsel koolivaheajal nii ukogudes, noortekeskustes, muuseumides kui huvikoolides rõhk pandud just õue- ja online-tegevustele,“ sõnas a abilinnapea Vadim Belobrovtsev.

Spordi- ja huvikoolide, muuseumide, ukogude ja noortekeskuste juhtimisel toimub vaheajal kokku ligi 45 erinevat üritust – tube, trenne ja virtuaalseid kohtumisi eesti, vene ja inglise keeles. Tegevusi leiavad igas vanuses noored.

Näiteks pakub põnevaid elamusi taimemaaas a Bokaaed, kes kutsub õpilasi õues toimuvatele taimepäevadele. Koos rännatakse eri maaajagudes, avastatakse troopikaelu, meisterdatakse talilindude toiduanumat ning tutvutakse viljade põneva siseeluga.

a Keskukogu lastelehel ootavad koolivaheajalisi teatrimängutund, animatsiooni tuba, loovtants, keeleringid, muinasjutud ja palju muud. a Linnamuuseum tähistab veebis põneva programmiga Eesti Vabariigi aastapäeva. Mustamäe Laste Loomingu Maja korraldab huvilistele veebi teel aeroobikatundi ning e-Noortekate Discordi keskkonnas toimub virtuaalne muusikakomitee, kus noori oodatakse koos muusikavideoid hindama.

Lumeolud soosivad ka õuesviibimist ning lisaks mitmekesistele sportimisvõimalustele kelgunõlvade ja suusaradade näol on mitmes a linnaosas lustimiseks ka toredad lumelinnad.

Kogu vaheaja programmiga saad lähemalt tutvuda aadressil www.tallinn.ee/koolivaheaeg ning kehtivate ennetusmeetmetega veebilehel www.kriis.ee.

Loe otse allikast

%d bloggers like this: