Kesklinna lasteaedu kaunistab iseseisvuspäeval uus riigilipp

a kingib vabariigi aastapäevaks linnaosa lasteaedadele riigi- ja a lipu ning tunnustab tublimaid haridustajaid.

„Eesti sinimustvalge lipp on sümboolseim kingitus riigi sünnipäevaks. Kõik meie linnaosa lasteaiad, kust avaldati soovi uuendada juba luituma kippuvate värvidega riigilippu või saada uus sinivalge a lipp, saavad selle a elt vabariigi aastapäeva puhul kingituseks,“ ütles a vanem Monika Haukanõmm.

Ühtlasi annab linnaosavanem edasi tunnustuse esile tõstetud õpetajatele ja teistele lasteaiatajatele. „Möödunud aasta on esitanud haridustajatele tohutu väljakutse, mille nad on vapralt vastu võtnud. Loovuse, leidlikkuse ja leplikkuse eest on nad tunnustamist väärt. Tavaliselt oleme vabariigi aastapäeva paiku pidanud haridustajaid meeles vastuvõtul, kuid sel aastal seda teha ei saa. Ometi ei jää tublid õpetajad tunnustuseta. Väike avaldus nende koha õuel on vähim, mida me saame neis keerulistes oludes teha, väärtustamaks õpetajaskonda kui omariikluse alustala,“ märkis linnaosavanem.

as on 24 mtsipaallasteaeda ja 15 -kooli. Linnaosa e kirja ja -kingituse pälvib sel aastal 48 lasteaiatajat ning 30 kooliõpetajat.

Pildil kingituste üleandmine Endla lasteaia hoovil.

Loe otse allikast

%d bloggers like this: