Pirita vaba aja keskusele otsitakse hankega remontijat

Merivälja tee 3 asuv vaba aja keskus peaks sügisel saama uue väljanägemise. Hange fassaadi remontija ja sademevee kanalisatsiooni rajaja leidmiseks on välja kuulutatud.

vaba aja keskuse fassaadi ootab ees põhjalik remont ja renoveerimisd ulatuvad vundamendist katuseni. Uue krohvi ja värvi saab maja fassaad. Kõik hoone puitaknad on amortiseerunud ja tuleb välja vahetada. Välisuksed vajavad puhastamist ja värvimist. Remonditöid tuleb teha ka katusel, sest osa bituumeniga kaetud katusest laseb vett läbi ning korstna ja ventilatsiooniseadme ümbrus on stunud,” kirjeldas linnaosa vanem Tõnis Liinat. Peale selle on vajalik uue vihmaveesüsteemi paigaldus ning sademevee kanalisatsiooni rajamine.
Töödega loodetakse alustada aprillis
Hanke eeldatav maksumus on 195 000 eurot ning d peavad tehtud olema kaheksa kuu jooksul alates lepingu sõlmimisest. “Loodame, et rekonstrueerimisdega saab alustada aprillis. Arvestada tuleb, et ehituse ajal on hoone tuses ning seal toimub huviringide . Maksimaalselt tuleks ehitajal ära tada suvist koolivaheaega, mil liikumist majas on vähem ja tegevused toimuvad õues,” märkis Liinat.
Hoone rekonstrueerimiseks ja sademevee kanalisatsiooni rajamiseks valmis möödunud aastal põhiprojekt, mille koostas OÜ Visioonprojekt ning see on tellitavate ehitusde aluseks.
Hanke tähtaeg on 8. märts 2021 ning täpsemat infot hanke kohta leiab riigihangete registrist.
Merivälja 3 kinnistul paikneb 1952. aastal ehitatud kinohoone, milles viimased paarkümmend aastat on tegutsenud vaba aja keskus.

Loe otse allikast

%d bloggers like this: