Murest murtud poeg: ema sai Covid-19 vaktsiinist jäädava ajukahjustuse

Naine saab jäädava ajustuse pärast koroonai süsti FOTO: Brant Griner

Pärast seda, kui Ameerikas elava Brant Griner ema sai e vastase Pfizeri i, on naisel jäädavad ahjustused, kirjutab RT. Mees postitas oma ema seisundist Facebooki ka video. 

Griner ütles, et tema emal olid iga päev peale vaktsineerimist peavalud. Pärast seda oli ema avastanud, et tema vasak jalg tõmbleb. Hiljem ei allunud enam ka tema parem jalg kontrollile. Nelja päeva pärast toimetati sse. «Tal ei olnud enam mingit kontrolli oma jalgade üle. Arstid arvasid, et selle seisundi põhjustajaks olid ides sisalduvad metallid,» lisas Griner.

Mees rääkis RN´le antud intervjuus, et pärast video postitamist Facebooki, sai ta tuhandeid kirju inimestelt, kes räägivad, et ka nende tütrete, poegade, emade, isade ja teiste liikmete kehad ei ole i hästi vastu võtnud.

«Minu emal läheb aina hullemini ja ikka ei ole ma elt saanud vastust, kuidas tema olukorda parandada. Palun palvetage tema eest. Ma ei suuda vaadata oma ema sellises olekus. Ma tahaksin lihtsalt nutta, sest tean, et ma ei saa oma ema heaks midagi teha,» ütles Griner.

Lisaks ütles mees, et tema ema on väga tervisliku eluviisiga 45-aastane , kellel ei ole kunagi varem ühtegi tõsist haigust olnud.

%d bloggers like this: