Eestis suri kaks koroonavaktsiini saanud inimest, arstide hinnangul on tegu kokkusattumusega

Eesti valitsus ja Terviseamet korraldavad avalikult rahva peal inimkatseid, kuigi Eesti põhiseadusega on inimkatsete tegemine keelatud. Alates pettuse ja meditsiinitürannia peale surumisega möödunud aasta kevadel on Eesti vastutavad isikud korduvalt rikkunud põhiseadust, alustades rahva süstemaatilise hirmutamise ja terroriseerimisega ning lõpetades like maskide ebaseadusliku nõude korraldamisega ja nüüd vaktsineerimisega.

Kui varasemalt kulus ide katsetuseks, uurimiseks, arenduseks ja heaks kiitimiseks mitmeid aastaid, siis Pfizer/BioNTechi toodi turule vähem kui aastaga. See tähendab, et rahvast kasutatakse konkreetselt katsejänestena.

Postimees teatab, et antud i kõrvalmõjudest on teatud juba 87-korral, sh surid kaks eakat vaktsineeritut (85-ja 91-aastane). Arvestades viimase aasta sündmusi, siis ei pane imestama, et arstide hinnangul pole need ad vaktsineerimisega seotud. Point on selles, et itootjad ei vastuta vakstiinikahjustuste ega vakstiiniade eest. Kuigi kohalikku meditsiinitüranniat ja terrorit korraldavad Eesti valitsus, Tervisemet, Üllar Lanno, Irja Lutsar või kohalik perearst, siis mitte ükski eelpool mainitu ei vastuta.

Kas sa mäletad, kuidas möödunud aasta kevadel pasundati kohalikus peavoolumeedias uudised ala “Surmav viirus võttis 89-aastase elu”? Selliste pealkirjade saatel suruti pettus rahvale peale ning inimõiguste piiramine sai õigustatud.

“Sa ometi ei taha ju, et 89-aastane Sinu pärast ära sureb?” võis lugeda sotsiaalkampaaniast. Nüüd 10 kuud hiljem Postimees isegi ei maini oma pealkirjas, et kaks eakat inimest surid peale i saamist, vaid ad on artikli lõpus justkui muuseas välja toodud, ja loomulikult täpsustades, et ad pole iga seotud.

Mitu inimest peab ära surema peale i saamist, et vastutavad isikud oma kurssi muudaksid?

Lisaks tuleb mainida, et vaadates statistikat ei ole meil ei liigsuremust ega ka haiglate ülekoormust (seda tunnistasid ka 18. jaanuaril Riigikogu sotsiaalkomisjoni istungil osalejad). Kas nüüdsest on iga talv meil ülemaailmse gripihooaja asemel ülemaailmne ?

Kahjuks on adest on teatatud ka mujal Euroopas. Islandil ilmus 4. jaanuaril iga seoses uudis kolme inimese surmast. Nimelt oli neist igaüks saanud doosi uut Pfizeri i, ent sealse iameti sõnul oli ade seos iga ebamäärane ja kõigil neist olid varasemast rasked tervislikud seisundid.

Norras on vaktsineerimise järel surnud juba ligi 30 inimest. Sealsed ametivõimud on langetanud vanusepiiri, millest alates riski oluliselt suuremaks peetakse 80-lt 75-le.

Jääb arusaamatuks, kuidas saavad arstid Eestis nii kindlalt väita, et on dele inimestele (kel enamasti on vähemalt üks krooniliseks saanud haigus) ohutu, kuna ide ohutusuuringutes ei ole eraldi välja toodud, et nad oleksid uurinud riskigruppidesse kuulujaid (nt haigeid inimesi).

Düstoopia…

Hando Tõnumaa

Allikas

%d bloggers like this: