Seks väikelinnas

Ühes maa väikelinnas peatub hotellis turist. Õhtu saabudes astub külaline fuajees vastuvõttu ja küsib, kas antud linnas ka raha eest seksi saab. Administraator vastab, et saab küll: samas hotellis teisel korrusel asuva Helga käest, hind 100 eurot.

Klient täpsustab, et ta siiski sooviks raha eest seksi mehega. Vastuseks kiirelt, et kolmandal korrusel oleva Güntheri käest saab, hind 500 eurot.

Hotelli külastaja on hämmingus: “Miks nii, et Helga käest saab 100 euroga, aga Güntheri käest 500 euroga?!?!”

Administraator: “Vaadake, meil on väike linnake ja linnapeale selline meestevaheline asi kohe üldse ei meeldi.Seepärast saab 100 eurot sellest linnapea, kes siis pigistab sad kinni ja ei tee väljagi.”

Külastaja: “Ahhaa, et Günther saab siis 400 eurot sellest?”

Taas kiire vastus: “Vaadake, meil on väike linnake ja ülemale selline meestevaheline asi kohe üldse ei meeldi. Seepärast saab 100 eurot sellest ülem, kes pigistab sad kinni ja ei tee väljagi.”

Külastaja: “Ahhaa, et Günther saab siis 300 eurot sellest!?!”

Administraator: “Vaadake, meil on väike linnake ja kirikule selline meestevaheline asi kohe üldse ei meeldi. Seepärast saab 100 eurot sellest preester, kes siis pigistab sad kinni ja ei tee väljagi.”

Klient: “Nii, et Günther saab siis sellest 200 eurot endale?!”

Administraator: “100 eurot läheb Gerhardile ja 100 eurot Helmutile, kes hoiavad Güntherit kinni, kuna Güntherile kah selline asi ei meeldi.”

%d bloggers like this: