Kristiines viiakse viiekümnele vähekindlustatud perele koju jõulukuusk

linnaosa valitsus s heategevusorganisatsiooniga Lions Klubi -Vanalinn MTÜ viivad sel nädalal 50 vähekindlustatud linnaosa perele koju tasuta jõulukuuse.

linnaosa vanem Jaanus Riibe sõnul on detsembrikuu aasta lõpp kõige pimedam, samas kõige lootuserohkem aeg ja tänavu on need tunded praegust olukorda arvestades veelgi tugevamad. “Igaüks igatseb meist jõulurõõmu, turvalisust ja . skede jagamisega soovime viia jõulurõõmu ka nendesse kodudesse, kus jõulukuuse hankimiseks muu võimalus puudub. Selle aastased jõulud on viiruseleviku tõttu kodused ja tähistatakse kitsamas ringis, mistõttu on see heategevusprojekt ka oluline ja just kuusepuu on üks kesksemaid jõulude sümboleid. Rahulikku jõuluaega kõigile!“ sõnas linnaosa vanem Jaanus Riibe.

„Oleme a linnaosa valitsusele väga likud jõulukuuskede aktsiooni sponsorluse eest, mille abil kingitakse puudust kannatavatele peredele jõulusära ning üks edasipüüdlik puudega noor saab õpinguid või arengut toetava stipendiumi. Loodame jätkumisele,“ ütles LC Vanalinn president Meelike Reimer.

skede saajate nimekiri on koostatud linnaosa valitsuse hoolekande osakonna poolt.

LC Vanalinn annab igal aastal puudega noorele erakorralise teo eest Matti Klaari-nimelise stipendiumi õpingute või muu vajaliku toetuseks, mille suuruseks on . aastal 1200 eurot.

Klubi juhib stipendiumiga tähelepanu puuetega noorte erilistele tegudele ning vajadustele. Stipendiumit võib taotleda üks millise puudega kuni 30 aastane noor. Ta peab olema korda saatnud silmapaistva teo oma isikliku arengu vallas nagu näiteks sport, muusika, õppimine, töö, teadus jne.

Stipendiumi on saanud nägemispuudega muusik Merlyn Jaeski – 2019, disainitudeng Keithy Vaske – 2020, kes mõlemad tasid seda meile teada olevalt õpingute seotud kulutuste katmiseks.

Rohkem infot siin: https://www.facebook.com/LionsklubiTallinnVanalinn/ ja https://lions.ee/.

Loe otse allikast

%d bloggers like this: