Mustamäe joonistuskonkursi võitjad tähistasid auhinnapidu uisutades

Eile, 16. detsembril kell 12 olid jõulujoonistuste konkursi võitjad oodatud Uisupargis, kus abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja linnaosa vanem Lauri Laats autasustasid konkursi võitjaid.

„Oli tore näha laste nii aktiivset osavõttu. Kauneid joonistusi oli väga palju ja selle eest suur aitäh ka laste õpetajatele, juhendajatele ning kodustele. Linnaosa Valitsus jätkab jõulujoonistuste traditsiooni ka järgmisel aastal,“ rõõmustas linnaosa vanem Lauri Laats.

a abilinnapea Vadim Belobrovtsev leidis, et ajal on selliseid traditsioonilisi üritusi väga vaja, sest need sisendavad usku, et elu läheb kõigest hoolimata edasi.
“Vaadates seda, kui palju lapsi võtab nendest konkuidest osa, siis näeme, et üritus on tähtis. Me näeme, kui palju inimesi osaleb ka hääletuses,” ütles abilinnapea.
24. novembril kuulutas Linnaosa Valitsus välja ide algklassiõpilaste (1.-4. klass) jõulujoonistuste konkursi. Konkursile laekus 257 joonistust, üks ilusam kui teine. Need kõik laeti üles Linnaosa Valitsuse Facebooki lehele, kus 7. detsembrini toimus rahvahääletus konkursi võitja väljaselgitamiseks. Suure rahvahääletuse tulemusena valiti rahvalemmikuks 7-aastane Dahlia Plakan Bastos, kelle pilt kogus 251 häält. Just tema joonistusest valmib . aasta ametlik jõulukaart, mis jõuab pühade eel kõikidesse postkastidesse. Dahlia õpib a 53. Keski 1. klassis ja tema õpetaja on Svetlana Kovõtška.
Dahlia armastab väga joonistada ning vahel valmib isegi 10 pilti päevas. Võidutööl kujutas tüdruk enda sõnul Jõulu.
Konkursi 26st võidutöödest kokku pandud kunstinäitus kaunistab a Linnae (Vabaduse väljak 7) 1. korruse näituseaknaid 15. detsembrist kuni 31. jaanuarini ning parimad joonistused avaldatakse jaanuarikuu Lehes.
Linnaosa Valitsus

Loe otse allikast

%d bloggers like this: