Aitame üheskoos tuua jõulusoojust kodudesse!

Sikupilli asumi haridusasutuste selts on taas pakkumas jõulusoojust ja tegemas rõõmu paljudele dele. Käes on jõuluaeg, kus ki ei tohiks tunda puudust kõige elementaarsemast ehk toidust.

Juba kolmandat aastat on Sikupilli asumi haridusasutused: a Kadrioru Saksa Gümnaasium ja Pae Gümnaasium ning Sikupilli, Asunduse, Kivimurru, Pae ja Pallasti lasteaiad tegemas koostööd a Toidupangaga. Rõõmustame koostöö aldist toidupanga kuraatorit Agnes Ojakivit igal aastal meie sooviga teha koostööd, et aidata abivajajaid!

Sel aastal toodi Toidupanga poolt asutustesse kokku lausa 29 toidu korjanduskasti.

Eriti rõõmustav on see, et ka hoolimata keerdkäikudest sel aastal, täituvad kastid kiiresti ja toidukotte tuleb lisaks. Lapsevanemad koos lastega ja personal suhtuvad olukorda tõsiselt ja on võtnud südameasjaks toetada de pühasid. on saanud selgeks mõisted – heategevus, annetamine. räägivad õhinaga, mida on koos vanematega soetatud ja kasti toodud.

Imetlusväärne oli see, kuidas särasne evanem tõi kolm ääreni täis toidukotti. Lihtsalt ja heast südamest! Öeldakse, et hea mida sa teed teistele, tuleb sulle mingil hetkel tagasi.

Kogume annetusi kuni 21. detsembrini, mil Toidupanga usinad töötajad kaubale järgi tulevad. Heategevus on meie südameasjaks ka järgnevatel aastatel!

Allikas: a Sikupilli

Loe otse allikast

%d bloggers like this: