Pirital avatakse jäähokiväljak

jõe äärde spordikeskuse territooriumile rajatakse valgustatud jäähokiväljak. Nädalavahetusel paigaldati poord. Jääle pääseb järgmisel nädalal.

Tehisjääga jäähokiväljaku rajamine spordikeskuse territooriumile võtab et. Erinevate dega on jäähokiväljaku platsil tegeletud juba mitu kuud. “Kõik niiöelda platsid on praeguseks tehtud. Ühe viimase na paigaldati torustik, mida täidetakse utusainega, et seejärel alustada väljaku kastmist ning jää tegemist. Nädalavahetusel sai paika hokiväljaku poord,” kinnitas spordikeskuse direktor Priit Aunroos.
linnaosa vanem Tõnis Liinat nendib, et jäähokisõbrad on ootavad jääle pääsemist juba kaua aega. “ on väga sportlik linnaosa ja siin on rohkelt võimalusi värskes õhus treenimiseks, nüüd lisandub ka jäähoki harrastamise võimalus. Loodetavasti pääsevad ala harrastajad jääle juba järgmise nädala algul,” sõnas Liinat. “Pean tunnistama, et valgustatud valmimisjärgus jäähokiväljakut vaadates ei kujuta enam ettegi, et l pole hokiväljakut. Usun, et tänavusest talvest alates käivad ja jäähokiväljak kokku nagu sukk ja saabas. Nii nagu kuulub talvede juurde juba neliteist aastat tegutsenud liuväli,” arutles Liinat.

Avatakse nädala algul
Kui sujub, avatakse õhu jäähokiväljak järgmise nädala esimesel poolel. Seal saab hokit mängida ka pimedamal ajal, sest väljak on valgustatud.
jäähokiväljaku mõõtmed on 20 x 40 meetrit, jäähokiväljaku rajamist rahastab a linn.

Loe otse allikast

%d bloggers like this: