Kesklinna advendikontsert toimub virtuaalselt

Kesklinna e korraldatav traditsiooniline advendi toob tänavu publiku ette Aneti, kelle laulule saab 9. detsembri õhtul kaasa elada veebiülekande kaudu.

„Traditsiooniliselt toimub meie iga-aastane advendi Jaani kirikus, kuid arusaadavatel põhjustel ei ole seekord mõistlik täita saali publikuga. Rõõmustav uudis on aga see, et iga soovija saab i jälgida ka st väljumata, sest me korraldame Jaani kirikust otseülekande. Kõigile tasuta pääsme saanutele anname muudatusest teada,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Kesklinna e iga-aastastele advendiidele on publikul olnud sissepääs. Soovist ata populaarse sündmuse publiku arvukust koroonae leviku tõttu, jagati tänavu algselt tasuta pääsmeid, kuid viimaste päevade nakkusnäitajaid arvestades tas Kesklinna teha jälgitavaks interneti vahendusel.

Kolmapäeval, 9. detsembril kell 18 algaval kontserdil esitab Anett nii tuntud kui ka haruldasemaid jõulu- ja talvelaule. Kontsert kestab kaudu tunni ja selle otseülekannet Jaani kirikust saab jälgida Kesklinna e Facebooki lehe või ’i vahendusel (viimane aadressil https://youtu.be/pEfurgh8kvc).

Loe otse allikast

%d bloggers like this: