Naisteajakirja pereprobleemide lehekülg

Kirjutab naine oma murest tuntud naisteajakirja probleemide lehekülje toimetajale:

Palun andke nõu, mida teha! Mõned päevad tagasi sõitsin le, aga mees jäi koju nagu tavaliselt. Olin sõitnud vaevalt 5 km, kui auto mootor seisma jäi. Kõndisin jalgsi tagasi koju, et paluda oma meest appi. Kui koju jõudsin, avanes pilt, mida on raske uskuda. Mees oli naabri trega meie magamistoas! Olen 32-aastane, mu mees on 34, aga naabri tar on 22. Oleme mehega abielus olnud juba veidi üle 10 aasta.
Kui ma selgitust nõudsin, tunnistas ta, et neil on juba 6 kuud naabri trega armulugu. Ütlesin, et jätan ta maha, kui see ei lõpe. Mees kaotas kuue kuu eest koha. Ta väidab, et ta tunneb end tuna. Armastan teda ikka , kuid peale minu ultimaatumit on ta minust gi rohkem eemaldunud. Perenõustaja juurde keeldub ta minemast. Minu meeleheitlikud asja tõsiselt arutada lükkab ta alati tagasi.
Kas oskab mulle nõu anda?
Sille

Toimetaja vastus:
Kallis Sille,
kui mootor juba 5 km järel välja sureb, võib see olla tingitud mitmest asjaolust. Kontrolli kõigepealt, kas paagis bensiini on, kas bensiinivoolik on korras ja puhas. Kontrolli ka klapp-pihustit ja kaitsmekarpi, mille asukohta on kirjeldatud tusjuhendis. Kui need on korras, võib olla bensiinipump katki, mille tõttu pole sissepritse varustus küllaldane ega teki vajalikku rõhku.
Loodan, et said sellest abi.

P.S. Tervitus kogu naisle meie toimetaja Anu poolt, kes on praegu Egiptuses puhkusel.

Robert,
toimetaja asetäitja

%d bloggers like this: