Väljavõte ühest päevikust

Aug. 12 – Kolisime oma uude sse Kanadas. Siin on nii ilus. Mäed on nii võimsad. Ei suuda ära oodata aega mil saan neid lumistena näha.

Okt. 14 – Kanada – kõige ilusam koht kogu maaas. Lehtedel võib näha võimalikke värvide kombinatsioone punaste ja oraanzide varjunditega. Läksin väiksele väljasõidule imeilusasse loodusesse linnast väljas ja nägin seal hirvi. Nad on nii elegantsed. Kindlasti on nad kõige imelisemad loomad kogu maaas. See siin peab olema paradiis. Oeh kuidas ma seda paika armastan.

Nov. 11 – Hingedepäev. Algab hirvede jahihooaeg. Ma ei suuda ettekujutada, et keegi tahaks tappa selliseid meeldivaid loomi. Loodan, et varsti tuleb lund. Mulle salt meeldib siin.

Dets. 2 – Öösel sadas lund. Ärgates avastasin, et on valge vaibaga kaetud. Kõik näeb välja nagu postkaardil. Läksime välja ja puhastasime trepi ning garažitee. Mängisime lume (mina võitsin!). Kui lumesahk mööda sõitis, pidime garaazitee uuesti puhastama. Milline ilus koht. Ma armastan Kanadat.

Dets. 12 – Öösel sadas lund. Lumesahk ummistas jälle väljapääsu garaazist. Mulle meeldib siin.

Dets. 19 – Veel lund. Ei saanud garaazist välja, ei saanud tööle. Siin on ilus, aga see kühveldamine hakkab ära ütama. Kuradi lumesahk.

Dets. 22 – Veel seda valget paska. Mul on villid kätel ja selg on ka haige. Mulle tundub, et lumesahk peidab end senikaua nurga taga k ma oma kühveldasime lõpetan. Lollpea.

Dets. 25 – Merry Fucking Christmas! Veel a lund. Kui ma peaksin selle värdja kunagi kätte saama, kes lumesahka juhib, siis ma vannun, et tapan ta. Ma ei saa aru miks nad ei võiks rohkem soola teedele panna, et seda kuradi jääd ära sulatada.

Dets. 27 – Veel valget sitta läinud öösel. Olen kolm päeva toas kükitanud, väljaarvatud lumekühveldamine garaažiteel peale lumesaha möödasõitu. Ei saa kuhugi minna, kuna auto jääb mägedes lumme kinni ja pealekauba on kuradi . Ilmatark ennustas, et k 30 cm lund võib sadada täna öösel. Kas teate mitu labidatäit on 30 cm lund?

Dets. 28 – See kuradi atark eksis. Sadas hoopis terve meeter seda valget paska. Selline kogus ei sula kindlasti enne suve. Lumesahk jäi lumme kinni ja see värdjas tuli minu juurde ja palus, et ega ma ei saaks talle labidat laenata? Seletasin siis talle, et olen juba kuus labidat murdnud, loopides minema kogu seda lund, mida ta mu majateele on lükanud. Ma peaaegu murdsin oma seitsmenda labida vastu tema lolli pead.

Jan. 4 – Lõpuks õnnestus majast välja saada. Läksin poodi u ostma ja üks kuradi hirv jooksis teele ette. Kahju autol umbes 10 000.- Need kuradi värdjad tuleks maha lasta. Neid kuradeid on igal pool. Soovin, et kütid oleksid nad novembris maha lasknud.

Mai 3 – Viisin auto linnas asuvasse töökotta. Lausa uskumatu kui ära roostetanud ta oli kogu sellest soolast, mis teedele laotati.

Mai 10 – Kolisin sse. Ma ei saa aru, miks keegi täie mõistusega inimene peaks iialgi tahtma elada sellises jumala poolt hüljatud kohas nagu Kanada.

%d bloggers like this: