Isa oli tuntud ärimees, poeg suur poliitik

Elasid kord isa ja poeg.
Isa oli tuntud ärimees, poeg suur poliitik.
Isa juhtus kogemata naaberriigis pistist andma ja pandi pokri.
Pojal isast kahju ja palub naaberriigi kuningat, et see isale armu annaks.
Naaberriigi kuningas ütles:
“Teie seal oluliselt targemad kui meie. Aita meil riigi majandus kasvama panna ja lasen su isal minna!”
Poeg tuli koju ja kehtestas uue alkoholiaktsiisi.

Vana lugu

Anekdoot: sügaval öötunnil heliseb korrusmaja korteris uksekell. Unine torisev papi avab ukse. Hämaras trepikojas seisab tumedate prillidega, ülestõstetud kraega vihmamantlis diplomaatkohvriga mees, kes lausub vaikselt: “Pärast tormi kajakad lendavad koju”. “Ikka seesama jama”, rehmab papi tüdinult käega. “Mitu korda ma pean teiesugustele ütlema, et spioon elab korrus kõrgemal”…

“Ema Hukatus” tegi palju kurja: Naised müüsid maha oma lapsed ja mehed jäid impotendiks

“Mothers Ruin” ehk Londonit räigelt oma õudusesse allutanud džinnijoomakirg.Foto: Wikipedia

Elu

Noormees Martin kutsus tütarlapse Kristina restorani. Ajas habeme ära, käis juuksuris ja ostis uue särgi. Kulutused 80 eurot. Teel kohtingule ostis ta tüdrukule lilled, 12 eurot. Restoranis veetsid nad terve õhtu, sõid ja jõid veini, arve läks kokku 165 eurot, mille maksis Martin. Restoranist läksid nad ööklubisse, jõid kokteile ja tantsisid. Asutuse külastus läks Martinile maksma 148 eurot. Peale ööklubi kutsus Martin Kristinat enda poole, aga Kristina vastas, et ta tahaks Martinit rohkem tundma õppida ja pole selleks veel valmis. Kristina suudles noormeest põsele ja lahkus, lubades võib-olla helistada. Niisiis, kokkuvõttes jäi Martin miinusesse 405 euroga + 3 eurot pakk preservatiive, mida Martinil vaja ei läinudki. 
Samal ajal kui Martin veetis meeldivalt aega neiu Kristinaga, tellis tema sõber Jaanus Valeria nimelise prostituudi ning veetis temaga kaks unustamatut tundi. Selle eest maksis Jaanus 300 eurot, kusjuures preservatiivid tõi Valeria ise kaasa.
KÜSIMUS: Arvake ära, kumb noormees nimetas peale tütarlapse lahkumist teda litsiks?