Rubriik: Lugejakiri

FOTO! Toompeal nõuavad sajad naised, et Kalle Laanet ka nende meestelt abielu kohta küsiks

Täna hommikul kogunesid Toompeale riigikogu ette sajad naised, kes nõudsid, et riigikogulane Kalle Laanet helistaks ka nende meestele ja uuriks abielu kohta.

Naisi inspireeris kohale tulema eilne riigikogu istung, kus peale Kalle Laaneti küsimust Siim Pohlakule viimane murdus ning tegi riigikogu ees oma naisele abieluettepaneku.

Oleks varem seda teadnud

„Oh jummel, kus ma valasin eile pisaraid riigikogu ülekande ees,“ meenutab üks tänastest kohaletulnutest, 37-aastane Liis.

„Ma olen oma tohlakale teinud vihjeid juba aastaid aga see ei saa ikka midagi aru ja ostab mulle järjest uusi kodumasinaid,“ kurdab Liis.

„Eile õhtul saingi ma aru, et olen asjale lähenenud täiesti vale nurga alt – kui ikka vihjamine ei aita, siis tuleb Kalle Laanet ja aitab,“ loodab Liis nüüd Laaneti kõne peale.

Laanetile tulnud tuhandeid kirju

„Olen kursis jah toimuvaga,“ märkis riigikogulane Kalle Laanet.

„Asi hakkas tegelikult pihta juba eile õhtul – telefon oli kogu aeg punane ja postkast umbes,“ kirjeldas Laanet eilseid sündmusi.

„No kes need helistajad ikka muud olid kui naised, kes tahtsid, et ma nende meestelt ka uuriks abielu staatuse kohta. Sekka ka mõni mees, kes ähvardas maha lüüa kui selle jutuga nende juurde tulen,“ naeris Laanet.

„Eks ma siis pean nüüd vaikselt vaatama hakkama, võib-olla tõesti olen valinud vale karjääri ja peaksin näiteks hoopis abiellusundijana töötama,“ lisas Laanet.

The post FOTO! Toompeal nõuavad sajad naised, et Kalle Laanet ka nende meestelt abielu kohta küsiks appeared first on LUGEJAKIRI.

Loe edasi

Riigikogu otsustas: kuna võtsime rahvalt leiba vähemaks, siis suurendame tsirkusedoosi

Riigikogu koalitsioonisaadikud tegid pärast abielureferendumi esimest lugemist ühisavalduse, kus teatasid, et kuna riik on inimeste leivakogust vähendanud, siis on ainuõige otsus suurendada selle võrra tsirkusedoosi. Toome riigikogu koalitsioonisaadikute ühisavalduse ära täies mahus. Hea rahvas! Me mõistame, et teil on hetkel raske ja uskuge meid, meil on veel raskem. Me mõistame suurepäraselt ka, et kuigi te […]

The post Riigikogu otsustas: kuna võtsime rahvalt leiba vähemaks, siis suurendame tsirkusedoosi appeared first on LUGEJAKIRI.

Loe edasi

Pohlak tegi riigikogu ees naisele abieluettepaneku, järgmisel lugemisel eostatakse puldis ka laps

Täna tegi EKRE liige Siim Pohlak kõnepuldi kaudu oma naisele abieluettepaneku. Abielureferendumi järgmise lugemise ajal lubab mees riigikogu kõnepuldis aktiivselt juba ka Eesti iibe tõstmisega tegeleda.

Telepildi vahendusel abieluettepaneku katalüsaatoriks oli reformierakondlane Kalle Laanet, kes uuris Siim Pohlakult, miks ta abielus pole.

Selle peale vastas Siim Pohlak:

„Jah, mul on pikalt olnud plaan oma laste ema omale abikaasaks kosida, võib-olla võin küsida ka siit praegu: Armas Renate, kui sa seda ülekannet vaatad, kas sa tuleksid mulle naiseks? Ma põlvili ei hakka praegu laskuma, sest mind poleks niimoodi näha, aga õhtul kodus teen kõik nii nagu vaja,“ ütles ta.

Toimetusele teadaolevalt vastas naine jaatavalt.

„Ja ma luban, et kui abielureferendum jõuab ka teise lugemiseni, siis tõstame siinsamas riigikogu kõnepuldis teie ees ka Eesti iivet,“ lubas mees riigikogulastele.

Toimetusele teadaolevalt vastas naine ka sellele jaatavalt.

Palju õnne värsketele kihlatutele ka meie toimetuse poolt ja edukat iibe tõstmist!

The post Pohlak tegi riigikogu ees naisele abieluettepaneku, järgmisel lugemisel eostatakse puldis ka laps appeared first on LUGEJAKIRI.

Loe edasi

ŠOKK! Valitsus saadab koroonaeitajad kohustuslikus korras haiglatesse appi

Kuna meditsiinisüsteem töötab juba viimase piiri peal ning haiglates napib personali, otsustas valitsus, et haiglatesse saadetakse kuuks ajaks kohustuslikus korras appi kõik vaktsiinivastased ja koroonaviiruse eitajad. Tõenäoliselt juba homme saavad tuhanded Eestis elavad koroonaeitajad ja vaktsiinivastased sõnumi valitsuselt, mis käseb neil kohustuslikus korras ilmuda kuuks ajaks tööle elukohajärgsesse haiglasse. Esimesed on juba SMSi kätte saanud […]

The post ŠOKK! Valitsus saadab koroonaeitajad kohustuslikus korras haiglatesse appi appeared first on LUGEJAKIRI.

Loe edasi

FOTOUUDIS! Elron pani Ida-Virumaa suunal igaks juhuks käima kirstuvaguni

Kuna Ida-Virumaal ei võeta koroonaviirust ega sellega võitlemist just kuigi tõsiselt, pani Elron juba praegu igaks juhuks sellel suunal käima eraldi kirstuvaguni, mis mahutab mugavalt ära vähemalt ligi 50 reisijat.

Elroni teatel saab kirstuvagunisse osta ainult üheotsa pileti.

Mugavus ennekõike

Uus kirstuvagun mahutab mugavalt ära ca 50 reisijat, kuid pagasit ega näiteks jalgratast sinna kaasa võtta ei saa ega pole selles vagunis reisijatele seda ka tegelikult vaja.

Vagunil pole ka aknaid, sest vaade pole neile reisijatele enam just eriti oluline.

Samas saavad 50 reisijat mugavalt lamada spetsiaalselt selleks mõeldud vedelemiskohtadel.

Rong hakkab liikuma igapäevaselt Tallinn-Narva-Tallinn suunal ning teeb peatusi igas Ida-Virumaa asulas, kus olemas kirik.

Tallinnas tehakse peatus ainult krematooriumi juures.

Elron soovib kirstuvaguni teenuseid kasutama hakkavatele idavirukatele rahulikku ja turvalist reisimist.

The post FOTOUUDIS! Elron pani Ida-Virumaa suunal igaks juhuks käima kirstuvaguni appeared first on LUGEJAKIRI.

Loe edasi

Facebook on maas sajad Eesti suunamudijad viibivad ajuvabavapustusega haiglas

Maailma suurima sotsiaalmeediahiiu Facebooki häired on tekitanud Eestis koroonaviiruse kõrval teise meditsiinikriisi – erakorralise meditsiini osakonnad üle Eesti ägavad šokis suunamudijate all. Facebooki kasutajad on täna üle maailma ja Eestis olnud hädas, sest sõnumikeskkond Messenger ja Facebooki leht tõrgub töötamast. 

EMO ülekoormatud

„See on lihtsalt uskumatu, mis toimub,“ kommenteeris Põhja-Eesti Regionaalhaigla EMO osakonna juht Tarmo Kiviste.

„Veel hommikul oli kõik tavapärane aga kella 11 paiku muutus kõik,“ meenutab ta.

„Ühel hetkel andis Häirekeskus meile teada, et nad upuvad murelike lapsevanemate kõnede all, kelle lapsed tõmblevad kodus põrandal maas, suunurgad vahtu täis ja pilk klaasistunud,“ kirjeldas Kiviste päeva algust.

„Ja siis hakkaski peale – haigla hoov on siiani täis nii eraisikute kui ka kiirabiautosid, mis siiamaani toovad meile ajuvapustuse saanud suunamudijaid, kes on Facebooki mahaminekust täiesti rivist väljas,“ selgitas ta.

Neid suunamudijaid tõenäoliselt enam päästa ei õnnestu. (foto: EMO erakogu)

Lootuskiir siiski paistab

„Hetkeseisuga on mulle teadaolevalt üle Eesti toodud EMO-sse üle mitmesaja niinimetatud suunamudija, kes kõik arstide tähelepanu vajavad.“

Küsimusele, et kuidas Facebooki-šokis suunamudijaid üldse ravida saab, vastas EMO juht nii:

„Oleme selleks loonud eraldi ruumi, kuhu oleme paigutanud mitu võimsat wifi-ruuterit ning hooldusõed näitavad suunamudijatele, et kuigi Facebook ja Facebook Messenger on maas, pole kõik veel kadunud,“ selgitas EMO juht.

„Näiteks aitame patsientidel avada nende telefonides siis kas Instagrami, TikToki, OnlyFansi, Twitteri jne jne rakendusi, et nad saaksid aru, et elu pole veel päris läbi ning neil on ikkagi siin maailmas ja siin elus mingigi lootuskiir,“ sõnas ta.

“Õnneks mingit püsivat ajukahjustust ilmselt kellelgi neist karta pole, sest pole, mida vapustus kahjustada võiks.”

„Aga kui Facebook täna õhtuks end töökorda ei saa, siis kahjuks tuleb hauakaevajatel labidatele tuld anda,“ lisas ta.

The post Facebook on maas – sajad Eesti suunamudijad viibivad ajuvabavapustusega haiglas appeared first on LUGEJAKIRI.

Loe edasi

Ida-Virumaale on tekkinud tänaõhtuse seisuga üle 10 000 uue kiriku

Kui veel eileõhtuse seisuga oli Ida-Virumaal registreeritud ca 30 kirikut, siis tänaõhtuse seisuga on see number tõusnud pisut üle 10 000. Peaminister Jüri Ratase sõnul on aga veel vara seda täna seatud koroonapiirangutega seostada. Nimelt otsustas vabariigi valitsus täna, et alates 12. detsembrist suletakse kolmeks nädalaks Ida-Virumaal kõik meelelahutusasutused ja peatatakse vaba aja tegevused, samuti avalikud […]

The post Ida-Virumaale on tekkinud tänaõhtuse seisuga üle 10 000 uue kiriku appeared first on LUGEJAKIRI.

Loe edasi